Jakie zabawki kupić dla rocznego dziecka – sugestie

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest owocem naszego partnerstwa z lupiko.pl

Jeśli zastanawiasz się, co kupić jednorocznemu dziecku, to dobrze trafiłeś! Oto kilka propozycji zabawek, które zachwycą Twoje dziecko i zapewnią mu rozrywkę na długie godziny. Wykorzystując zainteresowania dziecka i własne rekomendacje, będziesz w stanie znaleźć dla niego odpowiednią zabawkę. Drewniana układanka będzie świetnym pierwszym prezentem dla Twojego malucha – to dobra inwestycja dla Twojej rodziny i budżetu. Posiada dziesięć kolorowych klocków, które mieszczą się w identycznych szczelinach w solidnej walizce do przenoszenia. Zakup drewnianej układanki zachęci do ważnych wczesnych umiejętności rozwojowych, takich jak rozwiązywanie problemów, dopasowywanie i sortowanie. Jeśli szukasz czegoś bardziej wyjątkowego, rozważ zdobycie spersonalizowanych puzzli z imionami dla swojego dziecka. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, personalizowane puzzle są

Pierwsza zabawka Twojego dziecka nie powinna być zbyt droga – możesz zdecydować się na przyjazną dla budżetu pluszową lalkę, którą Twoje dziecko pokocha. Ta miękka zabawka może zachęcić do pomysłowej zabawy, a do tego jest wystarczająco delikatna, by ją przytulić. Ponadto lalka jest dostarczana z kilkoma akcesoriami, takimi jak zestaw do karmienia i opcjonalny zestaw do kąpieli. Alternatywnie możesz kupić elektroniczny smoczek i dołączyć go do lalki.

Dla zabawek dla maluchów możesz spróbować układania kubków. Są one świetne do przechowywania i nie zajmują zbyt wiele miejsca. Układanie kubków może być również zabawą dla ząbkujących dzieci, ponieważ są one do żucia i nie zaszkodzą ich ustom. Inne propozycje dla jednorocznych dzieci to drewniane klocki i tradycyjne układanki z pierścieni na kiju. Na bardziej tradycyjny prezent można też wybrać zabawkę o tematyce sportowej. Na przykład miękka torba gimnastyczna będzie zawierała wszystko, czego dziecko potrzebuje do poruszania się.

Jeśli robisz zakupy zabawek dla jednorocznego dziecka, staraj się kupić zabawki, które pasują do etapu rozwoju dziecka. Zabawki, które są przeznaczone dla dzieci poniżej trzeciego roku życia powinny być nietoksyczne, lekkie i łatwe do czyszczenia. Kilka zabawek z jednej listy będzie dobrym wyborem dla niemowląt w każdym wieku. Ale należy również rozważyć smak dziecka i osobowość przy wyborze zabawki.

Zasoby artystyczne dla małych dzieci są również doskonałym wyborem. Chociaż możesz być zaniepokojony bałaganem, malowanie z jednorocznym pomoże rozwinąć drobne umiejętności motoryczne i postrzeganie kolorów. Farby i ołówki robią bałagan, ale używanie farb z łatwymi do uchwycenia kredkami może pomóc rozwinąć tę drobną umiejętność motoryczną. Innym świetnym wyborem są farby do malowania palcami. Możesz stworzyć mini arcydzieło za pomocą torebki zip-loc i papieru. Twoje dziecko może wtedy manipulować farbą poza torbą i cieszyć się procesem.

Umysł malucha rozwija się szybko, więc będziesz chciał rozważyć zabawki, które będą rosły wraz z dzieckiem. Wiele zabawek jest zaprojektowanych tak, aby były używane przez kilka lat. Dlatego należy szukać zabawek, które obejmują szerszy zakres wiekowy. Nie zapomnij też o zajęciach, które zaangażują zmysły dziecka w trakcie jego rozwoju. Z odpowiednią zabawką będą miały wiele radości z nauki!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane